Godziny pracy Kancelarii:

Numer konta:

Bank Millenium

Niedziele i Święta

10.00 (z udziałem dzieci)

6.50 (w Adwencie)
8.00 (poza Adwentem)
18.00.

Obszar Parafii

Do parafii należą:

Wawer: Darniowa, Dychowska, Dzielnicowa (do kanału), Gułowska, Kadetów, Klimontowska (do kanału), Kobryńska, Kosmatki, Leśniczówka (do kanału), Lucerny (do kanału), Henryka Łasaka, Stanisława Miłkowskiego, Most Siekierkowski, Narodowa, Nasturcjowa, Ogrody, Papierowa, Poprawna, Sęczkowa, Włodzimierza Skalmowskiego, Spadowa, Stoczniowców, Trakt Lubelski (między kanałami Nowe Ujście i Nowa Ulga), Ułanów Krechowieckich, Wał Miedzeszyński (między kanałami Nowe Ujście i Nowa Ulga), Wąbrzeska, Wjazdowa, Wojsławicka, Zabielska, Zastowska, Zgodna, Zielony Las

Przybliżona mapa:

Historia Parafii

Parafię erygował Abp Sławoj Leszek Głódź 5 listopada 2006 roku, wydzielając ją z północnej części parafii Wniebowzięcia NMP w Warszawie-Zerzniu. Pierwszym organizatorem parafii był Ks. inf. Stanisław Rawski, budowniczy kaplicy, plebani oraz fundamentów kościoła i dzwonnicy. Projektantem całości zespołu sakralnego jest Adam Wagner. 24 września 2006 roku odprawiono pierwszą Mszę Św. w tymczasowej kaplicy. Natychmiast po oddaniu kaplicy do kultu podjęto budowę kościoła, którą zakończono w październiku 2009 roku. Wtedy uroczyście przeniesiono Najświętszy Sakrament do kościoła i odprawiono pierwszą Mszę Św. Ukończenie tak dużej inwestycji było możliwe dzięki dużej ofiarności wiernych i ich zaangażowaniu w życie parafii: Ks. Krzysztof Ostojski przez niecałe 3 lata przeprowadził 26 zbiórek na budowę kościoła (19 razy chodził od domu do domu, potem nie był już w stanie i parafianie sami przynosili ofiary). Kaplicę przebudowano na aulę i nadano jej tytuł Jana Pawła II. Aula pełni różne funkcje w zależności od potrzeb: teatralną, kinową, koncertową, dyskotekową, bilardową i stołówkową. 6 listopada 2011 roku Abp Henryk Hoser SAC dokonał uroczystej konsekracji kościoła.