Jutro obchodzimy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na utrzymanie i konserwację bazyliki św. Piotra w Watykanie i działalność charytatywną Stolicy Apostolskiej.
W poniedziałek po Mszy wieczornej i nabożeństwie czerwcowym uwielbimy Boga ze św. Michałem Archaniołem i Chórami Aniołów.
We środę po Mszy o godz. 18.00 odprawimy nabożeństwo do Najczystszego Serca św. Józefa. A po nim zapraszamy na adorację Pana Jezusa do godz. 21.00.
Zapraszamy na Godzinę Świętą we czwartek o godz. 23.00.
W I piątek lipca spowiedź rano przed Mszą świętą od godziny 7.30 a po południu adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godziny 17.00. Po Mszy wieczornej odprawimy nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa.
4 lipca przypada pierwsza sobota miesiąca. O godz. 8.00 Msza św. w intencji Kościoła, Ojczyzny, Radia Maryja, Telewizji Trwam i parafialnego Koła Radia Maryja, po niej modlitwa różańcowa.
W sobotę po Mszy wieczornej odprawimy nabożeństwo do św. Karola Boromeusza.
Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 10.00 i 12.00 wymiana tajemnic różańcowych. Po sumie dziękczynna adoracja Najświętszego Sakramentu.
Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są w kościele w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00 a w niedziele i uroczystości kościelne o godz. 17.30.
Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są także przy krzyżach naszej parafii. Zapraszamy w wyznaczone miejsce i dzień na nabożeństwo na godzinę 20.00. Grafik znajduje się w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej. W tym tygodniu zapraszamy we wtorek, 30 czerwca – przy krzyżu obok auli św. Jana Pawła II.
W czasie wakacji może być tylko jeden ksiądz w parafii, dlatego w dni powszednie i w niedziele spowiadamy pół godziny przed Mszą św.
Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego wypoczynku, przypominając zarazem o wytrwaniu w wierności Panu Bogu w praktykowaniu codziennej modlitwy, życiu sakramentalnym i niedzielnej eucharystii. Ten apel kierujemy szczególnie do rodziców, by zadbali o życie religijne swoje i swoich dzieci.
W nowym numerze tygodnika Idziemy możemy przeczytać między innymi co robić, żeby dzieci wytrzymały bez telefonu, o modlitwie w czasie wakacji, o Poznańskim Czerwcu 1956 r.