ks. Piotr Pierzchała
Ogłoszenia

Ogłoszenia – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 3 stycznia 2021 r.

  • Jutro, w poniedziałek 4 stycznia zapraszamy na g. 17.30 na modlitwę wypominkową za Zmarłych poleconych w wypominkach rocznych a po niej na mszę świętą w intencji Zmarłych. 
  • W środę 6 stycznia obchodzić będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Zapraszamy na msze odprawiane według porządku niedzielnego. Dodatkowo odprawimy mszę świętą o godzinie 11.00. Podczas każdej mszy poświęcać będziemy dostępną kredę i kadzidło. Ofiary zbierane na tacę przeznaczymy na misje.
  • W czwartek, z racji pierwszego czwartku miesiąca zapraszamy na g. 17.30 adorację Najświętszego Sakramentu.
  • W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Święto Chrztu Pańskiego. Niedziela ta kończy okres Bożego Narodzenia.
  • Od września rozpoczęliśmy przyjmowanie intencji na nowy rok kalendarzowy. Jest jeszcze wolnych kilka intencji w najbliższym czasie na msze indywidualne rano lub wieczorem. Gdyby ktoś w tym roku chciał zamówić mszę świętą gregoriańską to również zapraszamy. 
  • W tym roku w związku z sytuacją epidemiologiczną zgodnie z wytycznymi naszego księdza Biskupa nie jest planowana wizyta duszpasterska czyli kolęda. Nie będziemy mogli odwiedzić Waszych domów i rodzin, dlatego chcielibyśmy każdej Rodzinie a także osobom samotnym naszej parafii udzielić indywidualnego błogosławieństwa w kościele. Zatem przez kolejne dwie niedziele okresu Narodzenia Pańskiego, czyli dziś i 10 stycznia, po każdej Mszy św., będziemy zapraszać Was całymi rodzinami a także osoby samotne przed ołtarz do indywidualnego błogosławieństwa na kolejny rok naszego życia. Chcielibyśmy w ten sposób wspólnie prosić Boga o umocnienie naszej wiary, nadziei i miłości.
  • Przy wyjściu z kościoła dostępny jest tygodnik katolicki: Idziemy, a w nim, rozpoczął się bardzo ciekawy cykl artykułów, ks. Jacka Stefańskiego o Świętym Józefie. Zachęcamy do lektury.