ks. Piotr Pierzchała
Ogłoszenia

Ogłoszenia – Niedziela Świętej Rodziny Jezusa Maryi i Józefa 27 grudnia 2020 r.

  • We czwartek 31 grudnia będziemy uroczyście celebrować mszę świętą na zakończenie roku kalendarzowego. Ze względu na ograniczenia w możliwości przemieszczania się tego dnia w godzinach wieczornych, msza święta z nabożeństwem dziękczynnym za stary rok będzie o godzinie 17.00.
  • W piątek, 1 stycznia obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Zapraszamy na msze święte odprawiane według porządku niedzielnego. Z racji uroczystości w piątek możemy spożywać pokarmy mięsne.
  • 2 stycznia pierwsza sobota miesiąca o godz.  8.00 msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi, w intencji Radia Maryja, Telewizji Trwam i parafialnego Koła Radia Maryja, po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa.
  • Od września rozpoczęliśmy przyjmowanie intencji na nowy rok kalendarzowy. Jest jeszcze wolnych kilka intencji w najbliższym czasie na msze indywidualne rano lub wieczorem. Gdyby ktoś w tym roku chciał zamówić mszę świętą gregoriańską to również zapraszamy. 
  • Dla rodzin będących w sytuacji czasowej izolacji udostępniamy transmisję mszy świętej niedzielnej i świątecznej z naszej świątyni o g. 12.00; przez parafialny kanał Youtuba. 
  • W tym roku w związku z sytuacją epidemiologiczną zgodnie z wytycznymi naszego księdza Biskupa nie jest planowana wizyta duszpasterska czyli kolęda. Nie będziemy mogli odwiedzić Waszych domów i rodzin, dlatego chcielibyśmy każdej Rodzinie a także osobom samotnym naszej parafii udzielić indywidualnego błogosławieństwa w kościele. Zatem przez kolejne dwie niedziele okresu Narodzenia Pańskiego, czyli 3 i 10 stycznia, po każdej Mszy św., będziemy zapraszać Was Kochani całymi rodzinami a także osoby samotne przed ołtarz do indywidualnego błogosławieństwa na kolejny rok naszego życia. Chcielibyśmy w ten sposób wspólnie prosić Boga o umocnienie naszej wiary, nadziei i miłości.