ks. Piotr Pierzchała
Ogłoszenia

Ogłoszenia – Uroczystość Narodzenia Pańskiego 25 Grudnia 2020r.

  • W pierwszy i drugi dzień świat msze święte odprawiamy według rozkładu niedzielnego. W pierwszy dzień świąt dodatkowo odprawimy mszę świętą o godzinie 11.00. Umożliwi to bycie większej liczbie osób na mszy świętej w Uroczystość Bożego Narodzenia. 
  • W drugi dzień świąt ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na dokończenie budowy świątyń w naszej diecezji.
  • W niedzielę 27 grudnia obchodzimy Święto Świętej Rodziny.
  • We czwartek 31 grudnia będziemy uroczyście celebrować mszę świętą na zakończenie roku kalendarzowego. Ze względu na ograniczenia w możliwości przemieszczania się tego dnia msza święta z nabożeństwem dziękczynnym za stary rok będzie o godzinie 17.00.
  • Serdecznie dziękujemy wszystkim, całym rodzinom a zwłaszcza dzieciom, którzy uczestniczyli w codziennej mszy świętej roratniej.
  • Wyrazy wdzięczności kierujemy do wszystkich: dorosłych i dzieci, którzy włączyli się w przygotowanie wystroju naszego Kościoła na święta. Szczególne podziękowania dla Pana Jana Gawryszewskiego i całej rodziny za zbudowanie szopki oraz za dbanie o porządek w naszym kościele, Pani Teresie Gawryszewskiej za przygotowanie kompozycji kwiatowych. Dziękuję także Pani Marii Kuranowskiej, która dba o nasze szaty liturgiczne i Panu Janowi Kuranowskiemu, za pomoc przy kościele. 
  • Dla rodzin będących w sytuacji czasowej izolacji udostępniamy transmisję mszy świętej niedzielnej i świątecznej z naszej świątyni o g. 12.00; przez parafialny kanał Youtuba. Bardzo Dziękuję Panu Juliuszowi Podporze oraz Mariuszowi Cimińskiemu, za pomoc w przygotowaniu transmisji. 
  • W tym roku w związku z sytuacją epidemiologiczną nie jest w tym roku planowana wizyta duszpasterska. 

Życzenia:

Na Święta Bożego Narodzenia życzymy wszystkim Parafianom i Gościom doświadczenia bliskości Boga, Jego czułej miłości i dobroci.
Niech Jego obecność będzie apelem do nas o miłość i wdzięczność wobec Boga, który przychodzi aby oddać za nas życie i nas zbawić.