ks. Piotr Pierzchała
Ogłoszenia

Ogłoszenia – II niedziela zwykła – 16 stycznia 2022 r.

II Niedziela zwykła

16 stycznia 2022 r.

  • W najbliższy wtorek rozpoczynamy tydzień modlitw o jedność wszystkich chrześcijan. 
  • We czwartek przypada 4 rocznica ingresu naszego Biskupa Romualda Kamińskiego do katedry warszawsko-praskiej, polecamy naszego Pasterza modlitwie parafian.
  • Dziękujemy za miłe przyjęcie podczas wizyty duszpasterskiej oraz za złożone ofiary na utrzymanie naszej parafii. Staraliśmy się dotrzeć do wszystkich zgłoszonych rodzin. Bardzo jednak przepraszamy jeśli kogoś pominęliśmy. Gdyby tak się zdarzyło to prosimy o informację, wtedy umówimy nowy termin. Podajemy terminarz kolędy na najbliższe dni:
17 stycznia 2022 poniedziałek16.30Poprawna strona nieparzysta
18 stycznia 2022wtorek16.30Wał Miedzeszyński
19 stycznia 2022 środa16.30Poprawna strona parzysta od początku do numeru 46
20 stycznia 2022  czwartek16.30Poprawna strona parzysta od numeru 48 do końca
21 stycznia 2022piątek16.301 ksiądz: Spadowa, Leśniczówka, Wjazdowa, Wąbrzeska,
2 ksiądz: Papierowa i Zabielska
22 stycznia 2022 sobota12.00Nasturcjowa, Zgodna, Zielony Las, Narodowa,

Przypominamy, że odwiedzamy tylko te rodziny, które złożyły dotychczas kolędową deklarację. Ponieważ sytuacja epidemiczna jest nadal niestabilna bardzo prosimy by w razie izolacji lub kwarantanny w rodzinie zgłaszać taką sytuację drogą mailową lub telefoniczną. Kolędę będziemy zaczynać o wskazanej godzinie. Wieczorne msze święte w parafii odprawia Ojciec Eugeniusz a w sprawach kancelaryjnych w tym tygodniu prosimy o kontakt telefoniczny.  Wizytę duszpasterską kończymy ok. godz. 21.30. Terminarz kolędy dostępny jest w gablocie przed kościołem oraz na stronie internetowej i Facebooku parafialnym.

  • Według zapowiedzi dziś po każdej mszy świętej członkowie naszego parafialnego zespołu synodalnego pełnią dyżur w auli parafialnej. Gdyby ktoś miał jakieś pytania lub potrzebował pomocy w wypełnieniu ankiety to serdecznie zapraszamy. 
  • W przyszłą niedzielę 23 stycznia po mszy świętej o godz. 18.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  • Przy wyjściu z kościoła dostępny jest tygodnik katolicki: Idziemy. A w nim główny temat to finanse kościoła. Bardzo ciekawa lektura.