ks. Piotr Pierzchała
Ogłoszenia

Ogłoszenia – VII niedziela zwykła – 20 lutego 2022 r.

  • Dziś podczas mszy o godzinie 10.00 kolejne nasze przygotowanie dzieci do pełnego udziału w Eucharystii, a po wieczornej mszy świętej spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania. 
  • Dziękujemy także za ofiary składane dziś do puszek na leczenie chorych objętych opieką Caritas naszej diecezji.
  • We wtorek święto Katedry św. Piotra Apostoła.
  • Odpowiadając na apel Biskupów Polskich, Ukraińskich i Rosyjskich o modlitwę różańcową w intencji pokoju, zapraszamy na wspólną modlitwę we środę o godz. 17.15 O 18.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy. We czwartek i piątek od godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w intencji pokoju. 
  • W następną niedziele 27 lutego po mszach świętych będzie kolejna możliwość spotkania z członkami zespołu synodalnego. Wszystkich, którzy jeszcze chcieli wypełnić ankiety i uzyskać w tej sprawie pomoc serdecznie zapraszamy. Jednocześnie bardzo prosimy o przesyłanie ankiet do zespołu głównego lub pozostawienie ich w specjalnie przygotowanym pudełku przy wyjściu z kościoła do 6 marca.
  • Przy wyjściu z kościoła dostępny jest tygodnik katolicki: Idziemy, a w nim między innymi o tym: Jak ustrzec się przed oszustami? – to porady nie tylko dla osób starszych, Mistyk czy niedowiarek? – Mistrz światła i cienia, twórca dzieł przepełnionych mistycyzmem, a jednocześnie uczestnik bijatyk i awanturnik – to ciekawy tekst o mistrzu Caravaggio te i wiele innych ciekawych tekstów. Zapraszamy do lektury.