ks. Piotr Pierzchała
Ogłoszenia

Ogłoszenia – XIX niedziela zwykła – 8 sierpnia 2021 r.

  • Od czwartku w naszej parafii duchowo łączymy się z pielgrzymami, którzy wędrują na Jasną Górę. Naszą wieczorną mszę świętą kończymy Apelem Jasnogórskim. Serdecznie zapraszamy do duchowego pielgrzymowania. Każdy kto chciałby przekazać swoje intencje modlitewne, może złożyć je zapisane na karteczce w zakrystii. Przekażemy je księdzu Rafałowi by zaniósł je do Matki Bożej. 
  • W następną niedziel, 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Matki Bożej Zwycięskiej, głównej patronki naszej diecezji. Jest to również 101 rocznica zwycięskiej Bitwy Warszawskiej, zwanej Cudem nad Wisłą. Po każdej mszy św. Odbędzie się obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów. W naszej parafii macierzystej w Zerzniu – odpust parafialny.
  • W tym tygodniu w poniedziałek, środę i piątek na porannych mszach św. mamy wolne intencje. Serdecznie zapraszamy. 
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła dostępny jest tygodnik katolicki Idziemy. Polecamy bardzo ciekawy artykuł o duchowych pułapkach, o życiu i działalności błogosławionego Edmunda Bojanowskiego, Józef servus Christi – to kolejny aspekt powołania św. Józefa, Jan Paweł II i jego nauczanie – dekalog X. Zachęcamy do lektury.