ks. Piotr Pierzchała
Ogłoszenia

Ogłoszenia – XVI niedziela zwykła – 18 lipca 2021 r.

  • Gościmy dziś księdza Andrzeja Jakubaszka, budowniczego kościoła pw. Świętej Rity na warszawskim Grochowie, który głosi kazania. Ofiary przekazane dziś na tacę przekazujemy na wsparcie budowanego przez Niego kościoła. Bardzo za nie dziękujemy.
  • Informujemy, że do 31 sierpnia w tygodniu odprawiane będą dwie msze święte; rano o g. 8.00 i wieczorem o g. 18.00. Spowiedź jest możliwa przed mszą świętą o g. 7.45 i o g. 17.40.
  • W następną niedzielę 25 lipca obchodzimy wspomnienie świętego Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących. W związku z tym po każdej mszy świętej będziemy poświęcać auta. Wjeżdżać będziemy główną bramą a wyjeżdżać bramą przy przystanku autobusowym. Prosimy o zachowanie ostrożności. 
  • W tym roku, już po raz 38 na Jasną Górę wyruszy Warszawsko-Praska Pielgrzymka Piesza 5 sierpnia z Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej. Ks. Rafał zaprasza do grupy amarantowej.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła dostępny jest tygodnik katolicki Idziemy. Można w nim przeczytać drugą ciekawy artykuł Ojca Prof. Jacka Salija, o próbie Kościoła, tekst o oczekiwaniach wobec kapłanów, o nauczaniu Św. Jana Pawła II – tym razem dekalog VII. Zachęcamy do lektury.